EmlakBuluyoruz.com Logo Tasarımı

EmlakBuluyoruz.com Logo tasarımını ve Kurumsal Kimlik Tasarımını tamamladık…

Beraber tasarladığımız yeni Emlakbuluyoruz.com logosu ile başarıyla geçen 7. Yılını kutlayan yerel emlak sitesi yeni yüzü ile artık yayında. Logo tasarımını ve kurumsal tasarımını yenileyerek gelişmiş yazılım sistemine müthiş bir zengin görsellik kazandırdık. Yeni logoda konum ikonunu geliştirerek yerel emlak sitesi ifadesini özellikle vurgulamak istedik. Logoda turuncu rengi devam ettirerek, ilk gün ki enerjilerine devam etmektedirler. Koyu gri renk ile internet sitesi, emlak sistemi, yazılım altyapısı dengesini ve sektördeki ciddiyetini korumaktadır.

Başarıyla geçen 7. Yıllarının ardından tekrar başarılar diliyoruz ve bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz…

EmlakBuluyoruz.com Logo Tasarım

EmlakBuluyoruz.com Nedir?

Gaziantep Üniversitesi’nin iki akademisyeni tarafından bir üniversite projesi olarak Teknopark’ta doğan ve 7 senedir yayında olan emlak ilan portalı emlakbuluyoruz.com, geliştirmeler ve yeniliklerle dolu yenilenen yüzünü yeni logosu ile tanıttı.

İlk yerelleşen tek interaktif ilan portalı emlakbuluyoruz.com, bu yenilikleri ile kısa zamanda Türkiye’deki tüm illere yayılmayı hedefliyor. emlakbuluyoruz.com, en büyük farklarından biri olan “yerellik” ilkesini bozmadan, hizmet verdikleri şehirlere özgü adresleme sistemi ile tüm illere yayılmayı planlıyor. emlakbuluyoruz.com’daki tümemlak ilanları puanlama sistemi sayesinde müşteriler tarafından değerlendiriliyor. Yapay zeka ile oluşturulmuş organik ilan listeleme özelliği sayesinde doping ve kontör gibi ekstra ödemeler yapmadan ilanlar satılabiliyor ve kiralanabiliyor. Üye emlak ofislerinin de müşteriler tarafından puanlandığı yeni sistemde amaç üye emlak ofisleri tarafından verilen hizmetin kalitesini yükseltmek.

Modüler üyelik planı için ödenen ücretin bir kısmı ise Koruncuk Vakfı’na bağışlanıyor. Başta Gaziantep olmak üzere Adana, Kayseri, Mersin, Konya, Antalya’da hem emlak ofisleri hem de emlak alışverişleri yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği emlak ilan platformu olan emlakbuluyoruz.com’un iki kurucusu Akademisyen Barış Yurtseven ve M.Ersin Akay, uzun bir süredir yenilenme sürecinde olduklarını, emlak profesyonellerinin ihtiyaçlarına çözümler sunan yeniliklerinin yanı sıra sistemi kullanarak emlak alışverişlerini güvenilir şekilde yapmak isteyen kişilerin de hayatlarını kolaylaştıracak bir platform kurduklarını söylüyor.

Daha detaylı incelemek için Yerel Emlak Sitesi‘ni ziyaret edebilirsiniz.

EmlakBuluyoruz.com Logo Tasarımı

EmlakBuluyoruz.com Logo Tasarımı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir